Op vrijdag 26 november jl. vond een succesvolle fietsverlichtingsactie plaats op De Misse in Heesch.

Fietsers konden gratis hun fietsverlichting laten maken waarbij alleen de materiaalkosten in rekening werden gebracht. Mede dankzij de belangeloze medewerking van de rijwielhandelaren in Heesch, Fietsplezier Michel van de Wetering, Profile Brima en Ruys Tweewielers, werden diverse fietsen gerepareerd.

 Wethouder Wijdeven liet tijdens zijn aanwezigheid ook duidelijk blijken hoe belangrijk hij deze actie vindt. Zwarte Pieten deelden op deze avond fietsverlichting, thuiskomertjes, uit en waren zelf ook duidelijk zichtbaar door verlichting op hun Pietenpakken.

 De politie hield gelijktijdig een fietsverlichtingsactie in Heesch waarbij de fietsers met defecte verlichting voor de keuze werden gesteld, of een bekeuring, of de fiets ter plekke laten maken.

Op de basisscholen in Heesch hebben inmiddels fietskeuringen plaatsgevonden door vrijwilligers van VVN afd. Maasland regio Oss en de plaatselijke rijwielhandelaren.